سازه کششی چادری راه حل ایده آل برای سازمان ها

سازه کششی چادری راه حل ایده آل برای سازمان های تجاری، صنعتی و نظامی

سازه کششی چادری بزرگ را به جای ساختمان هایی ساخته شده از فلز ؛ چوب ، یا دیگر مواد ساختمانی رایج انتخاب میکنیم ؟ چرا ؟ دلایل زیادی برای مطرح کردن وجود دارد اما رایج ترین دلیل انعطاف پذیری و هزینه کمتر در هر متر مربع این سازه ها می باشد . یکی از دلایل دیگری که ما سازه های چادری غشایی را انتخاب میکنیم این است که قابل حمل هستند. آنها پایه بتن دائمی ندارند ؛ بنا بر این میتوان آنها را از مکانی به مکان دیگر منتقل کرد. به علاوه سازه های کششی چادری دارای طراحی روشن و واضح و گسترده است این بدان معنی است که سازه به ستون ها و دیوار ها متکی نیستند و فضای باز گسترده ای را خواهیم داشت که مردم میتوانند به راحتی در آن حرکت کنند.

سازه کششی چادری
سازه کششی چادری

مزایای دیگر استفاده از سازه کششی چادری ما برای مصارف صنعتی و تجاری و نظامی :

بهره وری انرژی :

ما در بالا ( در سقف) سازه پارچه ای شفاف را داریم که اجازه می دهد نورطبیعی از آن عبور کند ، داشتن این مقدار زیاد  نور وابستگی شما به الکتریسیته و برق را کاهش می دهد ، و به کاهش قبض های ماهیانه شما کمک می کند.

مزایای احتمالی مالیاتی :

از آنجایی که ساختمان ما از پارچه ساخته شده اند و پایه های بتن دائمی ندارند و به عنوان تجهیزات مورد استفاده قرار میگیرند و از مزایای مالیاتی بهره مند می شوند.

حفظ شرایط آب و هوایی :

سازه های کششی چادری ما نه تنها شما را در برابر باران، یخ، برف و بوران محافظت می کنند، بلکه آنها محیط کاری راحتی را نیز فراهم می کنند. به طور متوسط، سازه های ما 15 درجه خنک تر از دمای هوا در تابستان و 15 درجه گرمتر از دمای محیط در طول زمستان است.

سازه کششی چادری
سازه کششی چادری

 

 

 

 

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *