call2 - درباره سازه چادری ایران

content 24 300x168 - درباره سازه چادری ایرانcontent 23 300x168 - درباره سازه چادری ایران

شرکت سازه چادری ایران با هدف ارائه تمامی خدمات مرتبط با سایبان و سقف های پارچه ای شامل طراحی معماری، طراحی مهندسی سازه های چادری، سایبان متحرک، اجرا و نگهداری فعالیت های خود را از سال 1395 در کشور عزیزمان ایران آغاز کرد.

سازه چادری ای ایران تأسیس گردید تا تجربه های جدید طرح و اجرای سازه پارچه ای را در به شکل مدرن و متفاوت در اختیار صنعت کشور قرار دهد و همچنین با بهره‌مندی از همکاری کارشناسان مجرب و و فارغ التحصیلان دانشگاه های مطرح کشور توانست با طرح و اجرای پروژه‌های بزرگ، دانش خود را همگام با فن‌آوری روز دنیا گسترش داده و بستری مناسب برای اجرای پروژه‌های بزرگ فراهم سازد.

علاوه بر توانمندی فنی در زمینه طراحی، شرکت سازه چادری ایران با داشتن امکانات، ماشین‌آلات و تجهیزات مناسب در زمینه ساخت، تولید و نصب سازه فلزی و همچنین برش و دوخت پارچه خودکفا بوده و کلیه عملیات تولید و نصب را توسط عوامل مجرب خود رأساً و بطور مستقل انجام می‌دهد. در تولیدات این شرکت به فراخور نوع و محل کار، دوخت پارچه‌های PVC توسط دستگاه‌های جوش دستی، خودکار و high frequency صورت می‌پذیرد.

سازه های پارچه ای یکی از انواع سازه های غشایی می باشند که به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارند در سال های اخیر به شدت مورد استقبال کشور های اروپایی و کشورهای حوزه خلیج فارس قرار گرفته است. علیرغم مزیت های بیشمار سازه پارچه ای، پیچیدگی های مهندسی و همچنین اهمیت طراحی معماری این سازه ها استفاده از سازه های چادری در کشور را بسیار محدود کرده است.

سازه های پارچه ای که سازه چادری یا سازه غشایی نیز نامیده می‌شوند، به دلیل سبکی، شفافیت و انعطاف‌پذیری کاربرد روزافزونی در بناهایی با عملکردهای مختلف تجاری، اداری، ورزشی،رفاهی و… یافته و با  فرم‌های زیبا و بدیع، چشم نواز هر بیننده‌ای گردیده‌ است.

شرکت سازه چادری ایران  به دلیل استفاده از متریال مرغوب از جمله پارچه های استاندارد اروپایی و سازه های فلزی با رنگ کوره الکترو استاتیک هم اکنون در اجرای پروژه‌های بزرگی که با همکاری شرکت‌های مهندس مشاور و پیمانکار کشور رقم خورده، از بهترین محصولات  استفاده می‌نماید.

چرا ما را انتخاب میکنید؟

ما قابل اعتماد هستیم

محصولاتی که توسط شرکت سازه چادری ایران ارائه می گردد بدلیل کیفیت کم نظیر آن در بازار بصورت یک برند مطرح می شوند. یک برند صرفا یک نام تجاری نیست بلکه یک برند حاصل اعتماد مشتری و احترام متقابل شرکت ارائه کننده به اعتماد مشتری خود می باشد. در اینصورت است که برند یک برند نیست بلکه یک حس و اطمینان قلبی است که مشتری آنرا درک می کند.

ما وفادار هستیم

اصول فکری مدیریتی شرکت سازه چادری ایران بدین صورت است که هر پروژه یک اتفاق مهم است که این پروژه میتواند آخرین پروژه و تجربه ای تلخ برای مشتری باشد و یا می تواند باعث اعتماد و غافلگیری از یک نتیجه خوب  باشد. این اصل اعتماد سازی است که باعث بدست آوردن مشتری وفادار می شود.

گارانتی بی قید و شرط ما

تمامی محصولات ما دارای گارانتی ۱۰۰% بی قید و شرط بوده و همین اعتماد و اطمینان ما نسبت به انواع محصولاتمان موجب گردیده تا اعتماد و اطمینانی قلبی شما عزیزان به همکاری با مجموعه ما, فراهم گردد. با ما , در کنار ما آسوده تجارت خواهید کرد.

call2 - درباره سازه چادری ایران