سایبان ماشین نوعی سرپناه است که به‌وسیله نقلیه خودرو وصل می‌کنید تا خودرو شما را در برابر اشعه‌ی مضر خورشید، اشعه ماوراءبنفش و همچنین گردوخاک و فضولات پرندگان محافظت نماید. امروزه سایبان‌ها اشکال و اندازه‌های مختلفی دارند که به روش‌های گوناگونی مونتاژ می‌شوند. به‌طورکلی سایبان خودرو باید به‌گونه‌ای ساخته شود که در ابتدا اتومبیل را در برابر نور خورشید و سپس در برابر آب باران محافظت نماید.

call2 - سایبان ماشین ارزان و هر آن چه که باید درباره آن بدانید

سایبان‌ها باید سبک‌وزن باشند تا بتوانیم آن‌ها را به‌راحتی به اطراف منتقل نماییم. ما در این مقاله قصد داریم در خصوص انواع سایبان خودرو به‌خصوص سایبان ماشین ارزان اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم.

 

1111 1 - سایبان ماشین ارزان و هر آن چه که باید درباره آن بدانید

سایبان اتومبیل ارزان برای محافظت از خودرو برابر عوامل آب‌وهوایی

سایبان خودرو و عواملی که باید قبل از خرید در نظر گرفت

داشتن یک منطقه سایه‌دار برای استراحت و یا فرار از باران برای خودرو در سفر نکته بسیار مهمی است. سایبان‌ها منبع کامل پوشش خودرو را فراهم می‌کنند. وسیله نقلیه شما نقش زیادی در انتخاب نوع سایبان ایفا می‌کند. چراکه بعضی از سایبان ماشین ارزان برای نوع و مارک خاصی ساخته‌شده و یا برای کار کردن به لوازم جانبی نیاز دارد. قبل از خرید سایبان برای خودرو خود به چند نکته مهم و اساسی باید توجه داشته باشید.

مهم‌ترین نکته در مورد سایبان سازگاری آن با وسیله نقلیه شما است؛ یعنی این نوع سایبان بر روی ماشین شما قابل‌استفاده و نصب باشد. به‌عنوان‌مثال اگر وسیله نقلیه شما قفسه ندارد، خرید یک سایبان جمع‌شونده که به قفسه وصل می‌شود، فایده‌ای نخواهد داشت. محدودیت در اندازه یکی دیگر از نکات هنگام خرید سایبان ماشین ارزان است. چراکه فقط با اندازه‌های خاص برای اتومبیل خاص برنامه‌ریزی‌شده است. اکثر سایبان‌های قابل‌حمل خودرو به مکانی برای نصب نیازمند هستند به‌گونه‌ای که اگر ماشین شما قاب ندارد باید آن را به‌طور آزادانه ایستاده یا به درب آسانسور متصل کنید.

هنگام نصب سایبان به درب آسانسور به فاصله مناسب پشت وسیله دقت نمایید. وزن سایبان نباید زیاد باشد تا به‌راحتی قابل‌حمل باشد. نکته مهم دیگر که باید هنگام خرید سایبان خودرو ارزان به آن توجه داشت جنس آن است. اکثر سایبان‌ها از پارچه‌هایی مثل نایلون، پلی‌استر، بوم و روکش‌های پارچه‌ای ساخته می‌شوند. البته نایلون و پلی‌استر گزینه‌های رایج‌تر برای پارچه سایبان هستند؛ چراکه به‌سرعت خشک می‌شوند و بسیار بادوام و سبک هستند.

22222 - سایبان ماشین ارزان و هر آن چه که باید درباره آن بدانید

سایبان‌های ثابت و متحرک گزینه‌های جایگزینی برای گاراژها

مزایای داشتن سایبان ماشین ارزان

از سایبان‌ها می‌توانید به‌عنوان یک سرپوش دائم در منزل نیز استفاده کنید. با افزایش دما باید به فکر یک سایبان برای محافظت از وسایل نقلیه خود در برابر نور شدید خورشید باشید تا ماشین خود را در برابر اشعه‌ی خورشید حفظ و به براق ماندن اتومبیل خود کمک کنید. سایه سایبان اتومبیل بیشتر شبیه به بادبان است که می‌توانید متناسب با نیاز خود از آن استفاده نمایید. با توجه ‌به این مسئله که خرید نصب سایبان به لحاظ قیمت ارزان نیست باید به مزایای مختلف داشتن آن آگاهی داشته باشید تا به شما کمک کند ارزش آن را بهتر درک کنید.

جایگزین ارزان: سایبان‌ها در مقایسه با گاراژهای سرپوشیده از همان مزایا برخوردار هستند و بدون صرف هزینه سنگین از اتومبیل شما محافظت می‌کند.

تطبیق‌پذیری: سایبان ماشین ارزان برای فرار از یک ساختار دائمی برای محافظت از وسیله نقلیه بهترین راه‌حل است چراکه از هم خدمات موردنیاز برای خودرو برخوردار هستند.

حفاظت در برابر آب‌وهوا: یکی از مزایای اصلی سایبان خودرو ارزان محافظت مؤثر از خودرو در برابر اشعه ماوراءبنفش، اشعه خورشید و همچنین سایر عناصر مثل گردوغبار و فضولات پرندگان است.

امنیت و ایمنی: سازه‌های سایه نه‌تنها در روز از خودرو محافظت می‌کند، بلکه به‌عنوان یک عامل بازدارنده در برابر جرم در شب نیز عمل می‌کند.

صرفه‌جویی در انرژی: سایبان‌ها می‌توانند در برابر گرما و آفتاب از اتومبیل شما محافظت کنند و محیطی خنک‌تر برای وسایل نقلیه شما فراهم می‌کنند. درنتیجه مقدار انرژی برای خنک کردن خودرو را کاهش می‌دهد.

global tensile structure virar east palghar tq43a81g3g 1 - سایبان ماشین ارزان و هر آن چه که باید درباره آن بدانید

پارکینگ مناسب برای فضاهای عمومی با روکش PVC طول عمر 20 سال

انواع سایبان ماشین ارزان

به‌طورکلی سایبان اتومبیل به دودسته متحرک و ثابت تقسیم می‌شود. سایبان‌های ثابت معمولاً از چارچوبی تشکیل شده است که از چهار پایه یا بیشتر تشکیل شده و عموماً از آلومینیوم یا فولاد ساخته‌شده است. جنس رویی آن از پارچه‌هایی مثل نایلون، پلی‌استر، بوم و روکش‌های پارچه‌ای تشکیل شده است. سایبان‌های متحرک به‌طورکلی به دو نوع بال و چتری تقسیم می‌شود. سایبان بال دو طرف و حتی قسمت کمیاب وسیله نقلیه شما را می‌پوشاند و در مقایسه با سایبان‌های ثابت فضای بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

چتر سایبان که بیش‌تر شبیه یک چتر است وقتی‌که خودروی شما زیر نور خورشید پارک باشد به سقف وصل می‌شود. درست همان‌طور که از نام این نوع سایبان پیداست، چتر سایبان ماشین، به‌عنوان یک چتر عمل کرده و از ماشین شما محافظت می‌کند. با استفاده از این چتر سایبان ماشین، می‌توانید مطمئن باشید که ماشین شما هنگام سوارشدن به‌شدت داغ نخواهد بود.

photo 2021 05 31 12 11 32 - سایبان ماشین ارزان و هر آن چه که باید درباره آن بدانید

پارکینگ پارچه pvc با روکش انتی یو وی

کلام آخر

سایبان ماشین جزو لوازم جانبی بسیار مهمی است که هر وسیله نقلیه باید آن را داشته باشد. از سایبان می‌توان به‌عنوان یک سرپناه برای محافظت خودرو در برابر نور آفتاب و اشعه ماوراءبنفش نام برد. در هنگام خرید سایبان برای خودرو، مطمئن شوید که از بهترین مواد موجود در بازار باشد. شما سایبانی می‌خواهید که عمر طولانی داشته باشد و داشتن مواد باکیفیت و مناسب به شما در رسیدن به این هدف کمک می‌کند. اگر هدف شما از خرید سایبان ارزان خودرو، ایجاد محافظ برای ماشین شما است، باید چیزی را انتخاب کنید که وسیله نقلیه شما را به‌طور کامل پوشش دهد.

سایبان ماشین ارزان عموماً به سقف خودرو متصل می‌شود و به‌عنوان سقف هنگام پارک کردن ماشین در خارج از منزل نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. امروزه انواع مختلف سایبان اتومبیل ارزان در تنوع و مدل‌های مختلف در بازار موجود است که قدرت انتخاب را برای شما آسان‌تر می‌کند. سایبان‌ها به‌منزله سقفی بالای سر خودرو و به خودرو متصل هستند تا محافظت لازم را در برابر عوامل مختلف ایجاد کند.

 

call2 - سایبان ماشین ارزان و هر آن چه که باید درباره آن بدانید