ایمیل

mohebi@gmail.com

شماره موبایل

09127758634

آدرس دفتر تهران

قیطریه میدان ندا

وب سایت

https://irantent.com

about us 2 - سازه چادری و آلاچیق مدرن-صفحه اصلی
چادری تراس شرکت آرد و نان1 min - سازه چادری و آلاچیق مدرن-صفحه اصلی
سایبان استخر و آلاچیق مدرن

با توجه به اهمیت بحث ظاهری آلاچیق ها و سایبان استخر و همچنین توجه به قابلیت ایجاد سایه گسترده و همچنین محدودیت های ستون گذاری برای سازه آلاچیق و سایبان فرم های سان شید، شید ، کایت ، هگزا و تترا مناسب ترین فرم برای این کار برد خاص خواهند بود.

car parking fabric shade - سازه چادری و آلاچیق مدرن-صفحه اصلی
سایبان پارکینگ پارچه ای

پارکینگ ساخته شده از سازه های کششی ، فضایی کارآمد برای پارک خودرو ها ایجاد می کند. حفاظت از خودرو در برابر نور شدید خورشید از ویژگی های این سازه ها می باشد. سقف چادری پارکینگ در برابر شرایط نامساعد آب و هوایی مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. ساختار این سازه ها به راحتی نصب و برچیده می شوند.

caesars palace las vegas single mast sppt ptfesfII 1 cc 1024x768 1 - سازه چادری و آلاچیق مدرن-صفحه اصلی
سقف و سایبان رستوران و کافی شاپ

با توجه به اهمیت بحث ظاهری آلاچیق ها و سایبان استخر و همچنین توجه به قابلیت ایجاد سایه گسترده و همچنین محدودیت های ستون گذاری برای سازه آلاچیق و سایبان فرم های سان شید، شید ، کایت ، هگزا و تترا مناسب ترین فرم برای این کار برد خاص خواهند بود.

6 - سازه چادری و آلاچیق مدرن-صفحه اصلی
سقف سالن و آمفی تئاتر

استفاده از سازه های کششی به عنوان المان های دکوراتیو و مبلمان شهری در کشور های دنیا به خصوص کشور های اروپایی مورد استقبال قرار گرفته است. امکان ایجاد طرح های مدرن، متفاوت و جذاب و همچنین امکان ارائه فرم های سازگار با معماری منطقه به همراه ایجاد جلوه مدرن و زیبا به شهر باعث شده استفاده از سازه های پارچه ای رضایت کارفرمایان و معماران را در سراسر جهان جلب کند.

Exterieur cour fleurie preau 051 1024x679 1 - سازه چادری و آلاچیق مدرن-صفحه اصلی
سایبان مهد کودک و مدرسه

با استفاده از سایبان در فضای باز آموزشی مراکزی چون مهدکودک ، مدرسه و دانشگاه دیگر نیازی به لغو نمودن فعالیت های آموزشی فضای باز به علت آب و هوای بد جوی و تابش نور آفتاب در تابستان نمی باشد. یک سایبان می تواند یک کلاس آموزشی را در فضای باز خارجی فراهم نماید و یا فعالیت های بیرونی را در تمام طول سال امکان پذیر کند.

4 1024x309 1 - سازه چادری و آلاچیق مدرن-صفحه اصلی
سقف نمایشگاه، استیج و خیمه

استفاده از سازه های چادری با عنوان غرفه و سایبان در فضای باز در کشورهای عربی به دلیل شدت آفتاب بسیار متداول است. ظاهری مدرن و متفاوت، قابلیت چاپ لوگو و رنگ بندی متفاوت چادر کاربرد این سازه های کششی را بسیار متداول کرده است. قابلیت اجرا در ابعاد کوچک تا بسیار بزرگ، نصب بسیار سریع و امکان جابجا کردن غرفه باعث شده

چرا تیم ما بهترین را انتخاب میکنید ؟

محصولات شرکت سازه چادری ایران بدلیل کیفیت کم نظیر آن در بازار بصورت یک برند مطرح می شوند. یک برند صرفا یک نام تجاری نیست بلکه حاصل اعتماد مشتری و احترام متقابل ارائه کننده به اعتماد مشتری می باشد. در اینصورت است که برند یک برند نیست بلکه یک حس و اطمینان قلبی است که مشتری آنرا درک می کند.

اصول فکری مدیریتی شرکت سازه چادری ایران بدین صورت است که هر پروژه یک اتفاق مهم است که این پروژه میتواند آخرین پروژه و تجربه ای تلخ برای مشتری باشد و یا می تواند باعث اعتماد و غافلگیری از یک نتیجه خوب باشد. این اصل اعتماد سازی است که باعث بدست آوردن مشتری وفادار می شود.

تیم حرفه ای شركت سازه چادری ایران با حضور فارغ التحصیلان رشته مکانیک، معماری و عمران دانشگاه صنعتی شریف یکی از با تجربه ترین و خلاق ترین ترین تیم های های فعال در زمینه سازه های چادری می باشد. تمام تلاش ما بر مبناي به دست آوردن رضايت شما است . ميتوانيد نمونه كار هاي ما را در بخش پروژه ها مشاهده كنيد .

تمامی محصولات ما دارای گارانتی ۱۰۰% بی قید و شرط بوده و همین اعتماد و اطمینان ما نسبت به انواع محصولاتمان موجب گردیده تا اعتماد و اطمینانی قلبی شما عزیزان به همکاری با مجموعه ما, فراهم گردد. با ما , در کنار ما آسوده تجارت خواهید کرد. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

برخی از مشتریان ما

نوشته های اخیر

Asset 11 - سازه چادری و آلاچیق مدرن-صفحه اصلی تسلط متخصصین
100%
Asset 10 - سازه چادری و آلاچیق مدرن-صفحه اصلی کیفیت کار
100%
Asset 9 - سازه چادری و آلاچیق مدرن-صفحه اصلی رضایت کارفرماها
100%
mt smart stadium 2 - سازه چادری و آلاچیق مدرن-صفحه اصلی
قبل
E4Z2XEPAGGFAQR2VD2MNRB7ND42 1 - سازه چادری و آلاچیق مدرن-صفحه اصلی
بعد