call2 - شرکت سازه چادری ایران

چرا ما را انتخاب میکنید؟


ما قابل اعتماد هستیم

محصولاتی که توسط شرکت سازه چادری ایران ارائه می گردد بدلیل کیفیت کم نظیر آن در بازار بصورت یک برند مطرح می شوند. یک برند صرفا یک نام تجاری نیست بلکه یک برند حاصل اعتماد مشتری و احترام متقابل شرکت ارائه کننده به اعتماد مشتری خود می باشد. در اینصورت است که برند یک برند نیست بلکه یک حس و اطمینان قلبی است که مشتری آنرا درک می کند.


 ما وفادار هستیم

اصول فکری مدیریتی شرکت سازه چادری ایران بدین صورت است که هر پروژه یک اتفاق مهم است که این پروژه میتواند آخرین پروژه و تجربه ای تلخ برای مشتری باشد و یا می تواند باعث اعتماد و غافلگیری از یک نتیجه خوب  باشد. این اصل اعتماد سازی است که باعث بدست آوردن مشتری وفادار می شود.


گارانتی بی قید و شرط ما

تمامی محصولات ما دارای گارانتی ۱۰۰% بی قید و شرط بوده و همین اعتماد و اطمینان ما نسبت به انواع محصولاتمان موجب گردیده تا اعتماد و اطمینانی قلبی شما عزیزان به همکاری با مجموعه ما, فراهم گردد. با ما , در کنار ما آسوده تجارت خواهید کرد.

ما چه کاری انجام میدهیم؟

content 24 300x168 - شرکت سازه چادری ایرانcontent 23 300x168 - شرکت سازه چادری ایران

شرکت سازه چادری ایران با هدف ارائه تمامی خدمات مرتبط به فضای باز (Outdoor) شامل طراحی معماری، طراحی مهندسی سازه های چادری، سایبان متحرک، اجرا و نگهداری فعالیت های خود را در کشور عزیزمان ایران آغاز کرد. هدف اصلی شرکت سازه چادری ایران ارائه خدمات مهندسی منطبق با استانداردها و تکنولوژی های روز دنیا با مشارکت شرکت های اروپایی و پیشرو در فعالیت های مهندسی  می باشد.

سازه های پارچه ای یکی از انواع سازه های غشایی می باشند که به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارند در سال های اخیر به شدت مورد استقبال کشور های اروپایی و کشورهای حوزه خلیج فارس قرار گرفته است. علیرغم مزیت های بیشمار سازه پارچه ای، پیچیدگی های مهندسی و همچنین اهمیت طراحی معماری این سازه ها استفاده از سازه های چادری در کشور را بسیار محدود کرده است.

نظرات مشتریان

اصول فکری مدیریتی شرکت سازه چادری ایران بدین صورت است که هر خرید یک اتفاق مهم است که این پروژه میتواند آخرین پروژه و تجربه ای تلخ برای مشتری باشد و یا می تواند باعث اعتماد و غافلگیری از یک نتیجه خوب باشد. این اصل اعتماد سازی است که باعث بدست آوردن مشتری وفادار می شود..

شُرکا / مشتریان / گواهینامه ها

client 01 - شرکت سازه چادری ایران
client 02 - شرکت سازه چادری ایران
client 03 - شرکت سازه چادری ایران
client 04 - شرکت سازه چادری ایران
client 05 - شرکت سازه چادری ایران
client 06 - شرکت سازه چادری ایران
client 07 - شرکت سازه چادری ایران
client 08 - شرکت سازه چادری ایران
client 09 - شرکت سازه چادری ایران
client 10 - شرکت سازه چادری ایران
client 11 - شرکت سازه چادری ایران
client 12 - شرکت سازه چادری ایران
call2 - شرکت سازه چادری ایران