tensile structure for indoor swimming pool 500x500 500x480 - سایبان چادری استخر از نوع کششی یا سازه چادری

سایبان چادری استخر از نوع کششی یا سازه چادری

سایبان استخر از نوع سقف پارچه ای کششی

 

سایبان چادری استخر شنا 

از جمله مزایای سقف پارچه ای استخر عملکرد ضد آفتاب ، ضد آب ، ضد باد و محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش می باشد.

در تابستان گرم ، استخر شنا مکان خوبی برای تعطیلات تابستانی است. با این حال ، ما در معرض نور شدید خورشید نیز هستیم ، که بسیار بر لذت شنا تأثیر می گذارد. سایبان محافظ uv استخر شنا ، که نه تنها عملکرد عملی را حل می کند ، بلکه منظره ای زیبا در لبه استخر است.

سایبان چادری استخر شنا نوع جدیدی از ساخت و ساز است . این ماده از ترکیبی از مواد جدید با مقاومت بالا مانند PVC ، PVDF ، PTFE و آلیاژ تیتانیوم – آلومینیوم ساخته شده است.

compact quictent triangle square rectangle sun shade sail 14 38 over deck 728x547 - سایبان چادری استخر از نوع کششی یا سازه چادری

این طراحی به معماران تخیل و فضای خلق بیشتری می بخشد. با طراحی منحصر به فرد ، ترکیبی از نرمی ، استحکام و زیبایی ، تصویری بصری برای همه ایجاد کنید.

مزیت سایبان چادری استخر شنا:

  1. صرفه جویی در انرژی: غشایی با انتقال نور خوب (به طور کلی 10-20)). در نور روز ، شفافیت غشای پارچه ای فضاهای نرم پخش شده با نور طبیعی را کاهش می دهد و باعث کاهش هزینه های روشنایی داخلی می شود .
  2. هنری: سازه های کششی بر اساس یک ظاهر طراحی شده و مواد رنگی بنا شده اند. می تواند با شرایط طبیعی محلی و آداب و رسوم قومی ترکیب شود و با طراحی منحصر به فرد خود طراحی شود.
  3. اقتصادی: استخر شنا فضای دهانه زیادی دارد. سایه کششی سایبان ها از نظر هزینه مناسب هستند.
  4. خود تمیز کردن: بادبان های سایه دار در فضای باز ضد UV هستند و با PVC / PVDF / PTFE پوشانده شده اند ، چسبیدن به گرد و غبار کار آسانی نیست و با شستشو با آب باران تمیز می شود.

5- ایمنی: سازه چادری  دارای وزن سبک است ، حتی اگر سقوط تصادفی رخ دهد ، خطر بسیار کمتر از ساختار ساخت و ساز سنتی است.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *